O firmie

Nasza firma jako zakład meblarski istnieje nieprzerwanie od 1946 roku. Wykonujemy meble w bardzo zróżnicowanej stylistyce wciąż poszukując nowych kierunków i nowych wyzwań.
W naszej stałej ofercie można znaleźć meble o klasycznych liniach utrzymanych w stylach historycznych, jak i meble o nowoczesnych kształtach.

Do tej pory naszą główną działalnością była produkcja mebli na indywidualne zlecenia klientów, wymagających bardzo wysokiej jakości usług. Obecnie równolegle z tymi usługami produkujemy stały, własny asortyment, który cały czas jest powiększany o nowe modele.

Meble historyczne przez nas wykonywane, to wierne kopie oryginalnych mebli pochodzących z różnych okresów. Za każdym razem staramy się wyszukać wzory oryginałów, o klasycznych, charakterystycznych dla swojego okresu kształtach, jednak nieczęsto spotykanych na rynku (także antykwarycznym).

Zderzenie stylów klasycznych i współczesności można zauważyć w niektórych modelach mebli wykonanych według naszych własnych projektów. Jesteśmy również otwarci na współpracę z projektantami mebli oraz architektami wnętrz.

Nasze produkty staramy się wykańczać nowoczesnymi metodami, bardziej stawiając na trwałość wykończenia niż na tradycję wykonania. Jednak znane nam są tradycyjne sposoby wykańczania mebli i na specjalne zamówienia robimy to według historycznych technologii zgodnie z życzeniami zamawiającego.