Inne

Przedstawione materiały są z różnych grup cenowych, zatem koszt wykonania mebla będzie się różnić w zależności od wartości użytego materiału.

Mamy do wyboru  tkaniny  tapicerskie innego typu:

TKANINA COUNTRY:

Tkanina Country

Tkanina Country

COUNTRY Collection, to kolekcja inspirowana włoską prowincją, fascynacją jej urokami, krajobrazem i prostotą wiejskiego życia. Kolekcja odrywa od rzeczywistości i przenosi w inny świat, tchnący śródziemnomorskimi klimatami. W skład kolekcji wchodzą trzy tkaniny: COUNTRY z uporządkowanymi drobnymi prążkami, COUNTRY FLOWER ze stylizowanym wzorem roślinno-kwiatowym oraz COUNTRY GEOMETRIC oparta na motywach zaczerpniętych z włoskich strojów ludowych. Wszystkie są utrzymane w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Królują tu lawendy, oliwki, lazurowe niebo i spalona słońcem ziemia. Brak intensywnych barw, zróżnicowanych faktur i ostrych kontrastów powoduje, że kolekcja emanuje spokojem i naturalnością.

Tkaniny COUNTRY Collection trudno chłoną zanieczyszczenia a fakt, że większość z nich można łatwo usunąć za pomocą czystej wody sprawia, że mamy do czynienia z kolekcją zupełnie wyjątkową. To wynik ochrony, jaką daje tkaninom ZERO SPOT SYSTEM. Jest to technologia utrudniająca wnikanie płynów w głąb tkaniny oraz ułatwiająca usuwanie plam.

Bez wątpienia COUNTRY Collection, to świeże i oryginalne zestawienie tkanin, doskonale pasujące do różnych odcieni drewna, szkła czy szlifowanych metali. To także nowe spojrzenie na potrzeby rynku i oczekiwania coraz bardziej wymagającego klienta a jednocześnie nawiązanie do tradycji i stylu włoskich tkanin.

Gramatura 510 g/m. Skład: 100% PL. Test wytrzymałościowy Martindale 75 000.

 

TKANINA CELTIC UNI:

Tkanina Celtic Uni

Tkanina Celtic Uni

CELTIC Collection to wzory i faktury, które wcześniej zarezerwowane były wyłącznie dla tkanin odzieżowych. To właśnie z nich czerpie inspiracje nowa kolekcja ITALVELLUTI. Gdy patrzymy na melanżową jodełkę CELTIC UNI, oczyma wyobraźni widzimy elegancką marynarkę brytyjskiego dżentelmena, ale również ciepły szal lub gruby pled, którym możemy się otulić w jesienny, mglisty wieczór.

Tkaniny z kolekcji CELTIC Collection można stosować jako tkaniny tapicerskie i dekoratorskie. Zdecydowane, żywe kolory wnoszą sporo pozytywnej energii. Sofa tapicerowana takim materiałem genialnie wkomponuje się zarówno w ciepłe, stylowe wnętrze, jak i w nowoczesny minimalizm. Modna obecnie intensywna kolorystyka, znajduje w tej kolekcji swoje pełne odzwierciedlenie. Tkaniny tworzące kolekcję CELTIC są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku a jednocześnie trwałe i bezproblemowe w użytkowaniu. Wpływa na to skład tkanin, bowiem włókna poliestrowe nadają im delikatności dotyku oraz pozwalają na zastosowanie Zero Spot System – unikatowej technologii utrudniającej wnikanie płynów i ułatwiającej usuwanie wszelkiego rodzaju plam.

Gramatura 560 g/m. Skład 100% PL. Test wytrzymałościowy Martindale 70 000