Tkaniny typu „kameleon”

Przedstawione materiały mogą pochodzić z różnych grup cenowych, zatem koszt wykonania mebla będzie się różnić w zależności od wartości użytego materiału.

Mamy do wyboru 42 materiały tapicerskie o zmiennym kolorze:

TKANINA PANAREA:

panareapanarea

PANAREA – tkanina „kameleon”, zmieniająca kolor w zależności od kąta patrzenia. Jest ona wykonana z dwóch, kontrastowych w stosunku do siebie, rodzajów włókien a użycie odpowiedniego rodzaju splotu powoduje, że pod pewnym kątem widoczne staje się tylko jedno z nich. Elegancka i spokojna kolorystyka tkaniny PANAREA idealnie komponuje się z paletą PIXELA, do którego jest koordynatem. Dodatkowymi atutami tego produktu są wysokie parametry techniczne a zastosowanie technologii Zero Spot System powoduje, że PANAREA nie tylko nie chłonie mokrych plam, ale także bardzo łatwo usunąć z niej wszelkie rodzaje zanieczyszczeń.

Gramatura 515 g/m. Skład 100% PL. Test wytrzymałościowy Martindale 70 000

 

TKANINA POSITANO:

positano

positano

POSITANO oglądana pod rożnymi kątami zmienia barwę jak „kameleon”. Dzieje się tak dzięki połączeniu dwóch różnych rodzajów włókien poliestrowych, kontrastowych w stosunku do siebie, które splecione w odpowiedni sposób powodują, że tkanina zmienia wygląd w zależności od sposobu patrzenia. Daje to bardzo ciekawy efekt na meblu, zmieniając nie tylko odcień ale nawet kolor na poszczególnych płaszczyznach bryły. Użycie włókien poliestrowych zapewnia trwałość oraz pozwala na łatwe utrzymanie tkanin w czystości. Szczególnie dzięki zastosowaniu technologii Zero Spot System, która utrudnia wnikanie płynów i ułatwia usuwanie wszelkiego rodzaju plam z tkaniny.

Gramatura 530 g/m. Skład 100% PL. Test wytrzymałościowy Martindale 70 000