Łatwe czyszczenie tkanin – Zero Spot System

zero_spot_system_logo

Jednym z wiekszych koszmarów dla posiadaczy mebli tapicerowanych, są plamy powstałe w wyniku codziennego użytkowania mebli.

Niestety jak to w życiu bywa – nie da się uniknąć tego że „coś się rozleje”, „coś spadnie”. Można natomiast ułatwić sobie codzienne życie, zamawiając meble tapicerowane (np. nasz fotel Uszak) wykończone tkaninami zabezpieczonymi systemem „Zero Spot”

Co to jest ten Zero Spot?

„Zero Spot system” to opracowana w laboratoriach ITALVELLUTI technologia, chroniąca tkaniny przed plamami. Jej wyjątkowość polega na podwójnym działaniu systemu.

Łatwe czyszczenie tkanin – jak to działa?

„Zero Spot system” powoduje, że tkanina nie chłonie mokrych plam, zapobiegając ich przedostawaniu się do wnętrza mebla. Za pomocą papierowego ręcznika należy wchłonąć nadmiar cieczy, a następnie delikatnie pocierając wilgotną gąbką usunąć jej pozostałości. Gąbkę należy regularnie płukać w czystej wodzie.

„Zero Spot system” sprawia, iż również usuwanie suchych plam jest bardzo proste. Przy pomocy wilgotnej gąbki przecieramy plamę pilnując aby gąbka była wciąż czysta. W ten sposób osiągniemy pożądany efekt. Czasami nie zaszkodzi użyć mydła lub roztworu detergentu, a w przypadku bardziej uciążliwych plam odrobiny alkoholu lub rozpuszczalnika nieoleistego.

Zero Spot System - łatwe czyszczenie tkanin

Comments are closed.